Cykloplánovač. S naším cykloplánovačem se neztratíte!

S naším „cykloplánovačem“ se neztratíte!

Cykloprůvodce popisuje jednotlivé trasy od pražské Lorety směrem na Křemešník. U každé je uveden přehled po sobě jdoucích mapových listů. V případě, že pojedete opačným směrem, musíte samozřejmě jejich pořadí (i popis některých úseků trasy) číst od konce.

Cykloplánovač obsahuje stručný popis jednotlivých míst na trase

Číslo stránky označené červeně zobrazuje úsek s větším rozlišením. Detail cyklotrasy se vztahuje k předešlému nebo následujícímu číslu stránky mapového listu. Lze jej využít pro snadnější orientaci v terénu.

Na konci cykloprůvodce naleznete poutní kartu. Nenechávejte ji v průvodci, lze využít i samostatně. Po skončení vašeho cykloputování si vložte kartu třeba do alba, jako vzpomínku na vámi vykonanou pouť.


Mějte, prosím, na paměti! Vyznačené trasy v mapě neznamenají automaticky jejich bezproblémovou sjízdnost nebo určení pouze pro kola. Je nutné být na cestách opatrný a dodržovat pravidla silničního provozu! Jízdu přizpůsobte svým schopnostem a vybavení a aktuální dopravní situaci. V případě potřeby sesedněte z kola.


Využijte ucelených informací, které cykloprůvodce obsahuje!

Usnadněte si cestování díky praktickým radám a podrobným cykloturistickým mapám s vyznačenou poutní trasou!


Cykloprůvodce je v kroužkové vazbě v rozsahu 88 stran. Jeho součástí je i poutní karta. Objednávejte prostřednictvím odkazu níže.

Zpestřete si svou dovolenou originálním putováním!

Objednejte si tištěného cykloprůvodce

Posíláme poštou do počtu 10 ks.

Cykloprůvodce je možné objednat také na stránkách Matice Křemešnické v oddíle „E-shop“ nebo jej zakupte v prodejnách Karmelitánského nakladatelství nebo Knihkupectví Cesta v Brně.